| ThePandacorn007 a întrebat:

Preturi bilete de tren Bucuresti-Mangalia sau Bucuresti-Neptun(Olimp).
FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| simpluone a răspuns:

Vezi ca sunt si autocare Bucuresti -Mangalia care te pot lasa unde doresti pe drum si sunt mai ieftine decat trenurile. Si ajung mai repede

1 răspuns:
| dianaaa9 a răspuns:

Aici: http://www.mersultrenurilor.ro/ setezi localitatile..iti da cursele posibile, si poti vedea preturile..in functie de clasa. App, stiu ca daca le cumperi cu o anumita perioada inainte mai ai ceva reduceri.