| WalterWhite a întrebat:

Prin ce se evidentiaza China?

Răspuns Câştigător
| 54ndy a răspuns:

Marele zid chinezesc, orez, mulţi chinezi, jackie chan, cultura şi civilizaţia chineză, templele, peisaje superbe etc.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Prin faptul ca are o economie in crestere, ca are cea mai mare populatie din lume! ca are cea mai mare agricultura din lume! prin bucataria exceptionala. prin frumusetea tarii, prin monumentele istorice si prin... jackie chan big grin

| matrixismyname a răspuns:

Produc multe lucruri... populatie cu tona.

| ProjectJackpot a răspuns:

LOL, prin istorie, economie, agricultura, populatie.Asta-i ordinea

| Chαяtreux a răspuns:

Cultura lor frumoasa