| WalterWhite a întrebat:

Prin ce se evidentiaza SUA?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prin producţia anuală de curve.Pe locul doi e România

| yoo23 a răspuns:

Aproape toate vedetele lumii sunt sau au fost din America big grin

| DEBrown a răspuns:

Tehnologie in toate: medicina, constructii, calculatoare. Si sa nu uitam de cinematografie(aici se afla Holywood, cele mai mari si importante studio-uri de filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Dupa parerea mea...prin nimic, SUA este tara prostilor, mie nu imi place!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedete, fast food, Ziua Recunostintei, ne aduce aminte de Cristofor Columb, tara prostilor, cele mai multe filme, nimeni nu vorbeste intre vecini, vecini periculosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da si sa nu uita de: OBAMA, de cawboy si de hambare, si bineinteles faimoasele case din lemn, curcanul de Craciun, si placinta de Ziua Recunostintei!

| Sonny a răspuns:

Capitalism.