| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti cam cum arata plajele din Bulgaria fiindca vreau sa merg acolo in vacanta de vara? Dam funda, va multumesc!

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Sunt foarte curate si intretinute.Acolo vei gasi o destinatie minunata pentru petrecerea vacantei.

| gatablog a răspuns:

Mare atentie, plajele din BULGARIA care sunt in administrarea hotelurilor arata super. In ALBENA de exemplu, plajele sunt superbe, nu se compara cu cele din RO.

Mai important din punctul meu de vedere este serviciul complet, net superior calitativ, de care beneficiezi fata de litoralul din ro.

| SexAndDrugs a răspuns:

Am fost si eu la mare in BULGARIA, iti recomand sa mergi la Sunny Beach happy