| bibyyy143 a întrebat:

Regulile elevilor: Elevul nu copiaza, el se documenteaza. Elevul nu citeste bilete, se informeaza. Elevul nu este neatent la ore, ci studiaza mediul inconjurator. Elevul nu greseste, el isi pune la incercare profesorul. Elevul nu chiuleste, e nevoie de el in alta parte. Elevul nu fumeaza, el isi caleste plamanii. Elevul nu doarme, ci reflecteaza. Elevul nu vorbeste, el gandeste cu voce tare. Elevul nu mesteca guma, el isi intareste dantura. Elevul nu injura, se descarca. Elevul iubeste scoala, dar in timpul vacantei. Adevarat!

8 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Beton.

| Anonymus314 a răspuns:

Lumea a mai evoluat de-atunci.

| Guogle a răspuns (pentru Anonymus314):

Ce evoluare? Nu vezi ca nici intrebarea nu o pun la categoria potrivita?

| DCSHOE a răspuns:

1. Ce treaba are cu TURISMUL?
2. Care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha

| bibyyy143 explică:

Nu am pus ca sa raspundeti am pus-o pentru alceva ce nu va intereseaza!happy

| Мариус a răspuns:

So truewinking

| XtremeIonut a răspuns:

Ai copiat si tu un status de pe http://www.statusuri.ro/ si il bagi aici