| Danny1212 a întrebat:

Romania, ce parare aveti despre Moldova?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Ar fi frumos sa fim iarasi impreuna.

| Danny1212 explică (pentru SkyPilot):

Super, dar nu cred ca va mai fi vreodata, sa stiti fratilor ca vrem inapoi cu voi, dar comunistii nu ne permit!

| SkyPilot a răspuns (pentru Danny1212):

Din pacate nu numai ca voi nu scapati de ai vostri, dar ai nostri ne iau iarasi la calarit. Am pierdut 25 de ani degeaba, ne intoarcem de unde am pornit.

| mgtow a răspuns (pentru Danny1212):

Poate dupa 10 ani se uneste din nou cu Romania.

| 0x11111051 a răspuns (pentru Danny1212):

rolling on the floor

15% din noi o dorim. Asta 1. Doi, comunistii deja demult nu mai sunt la guvernare, iar in parlament ocupa 20% numai din locuri. Trei, daca asa tare doresti - du-te peste Prut, cine te tine?!