| xCr3sty a întrebat:

Romstud Travel, a fost cineva cu ei si vrea sa-mi spuna cate ceva despre ei, nu am chef de tepe sau alte intamplari nedorite?

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Eu nu

| helpforyou a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa calatoresti cu ei

"RomStud Travel NU ESTE o AGENȚIE DE TURISM care prestează servicii turistice / vinde excursii / creează sau comercializează pachete turistice. Mulțumim pentru înțelegere (!)"

https://romstud-travel.ro/

| xCr3sty explică (pentru helpforyou):

Au o excursie înspre Praga in februarie daca la asta te refereai și nu știu cât de legita ii treabă. Am văzut că au site de 13 ani și multe alte evenimente dar nu sunt sigur de ei

| sugaaar2004 a răspuns:

Buna! eu am fost cu ei in ediția 41 pentru plecarile in Praga. Tot ce pot spune e ca nu e țeapă, totul este exact cum scriu băieții pe site, nu ai cum sa ai nelămuriri pentru ca ti se dau toate explicațiile de care ai nevoie, si de asemenea nu te sfii sa intrebi ceva daca nu ti e clar. Dupa ce esti acceptat in proiect vei fi bagat intr-un grup de whatsapp cu toti participanții, acolo o sa comunicați intre voi pe parcursul vacantei, o să organizați iesiri. Este si lume foarte misto. Eu cu 2000 de lei m-am descurcat, plus am avut o escală in Viena in ultima zi. Deci nu am avut posibilitatea de a vizita doar Praga, ci si Viena, si a fost superb. Mergi cu incredere, si interesează te de Thassos, acolo este superb!