| andreylaur a întrebat:

S-a cazat cineva la hotel venus din slanic moldova? sunt conditii bune? din cate am auzit nu prea...

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am fost cazat la hotel ''Venus'' din statiunea Slanic Moldova pentru tratament, este un hotel de 2 stele foarte frumos, daca ai norocul sa obtii o camera cu vedere spre parc, ai o vedere incantatoare. Conditiile sunt ca pentru un hotel de 2 stele, sunt multe lucruri bune dar au si probleme, trebuie sa fii foarte atent cu toata lumea, incepand de la receptie pana la femeia de servici.

| ForteGames a răspuns:

Http://www.turist-inforomania.com poate gasesti ceva pe placul tau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au conditii destul de bune, eu am fost acum de curand