|

Sa plang sau sa rad. Romania in ochii unui strain : http://www.taringa.net/posts/imagenes/909292/Por-las-cal les-de-Rumania.html (poze care au facut ocolul lumii), si in ochii unui roman: http://www.taringa.net/......ania.html.

16 Raportează Evaluează
16 răspunsuri:
| a răspuns:

Suntem un popor sarac.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Foarte reprezentative imaginile, cinste lui, cinste lui partidului FSN... tov. ilici.

| a răspuns:

Romania-tara tuturor posibilitatilorrolling on the floor
Adorabile pozelelaughing.
Din pacate...nu am vazut pe acolo poze din Delta, de la munte, din minunatele atractii turistice pe care le are Romanica noastra mica...big grin

| a răspuns:

Romania, the land of choice, nu? laughing

| a răspuns:

Votati .si nu intrebati. ¨Sá traiti bine¨
Fiecare padure cu uscaturile sale, dar la noi nu se mai vede padurea.straight face

| a răspuns:

Tari pozele.laughing
Dar daca s-ar arata si locurile frumoase din tara noastra, am fi vazuti altfel de straini.

| a răspuns:

Pacatcrying ca noi romanii suntem pusi in aceeasi oala cu romii.

| a răspuns:

Am ramas :O:O:O asa cand le-am vzut..incerc sa imi revinstraight face km tristsad

| a răspuns:

Nu m-a socat nimic, evident, insa. :-s nu se mai terminau. si speram sa se termine. Insa hai sa vedem si partea buna: thinking exista parti bune, nu? in Ro. zi ca da! ar fi cateva peisaje si.cateva. cam atat.
Dar sa ne incurajam si cu faptul ca pe tot globul sunt multe tari sarace care arata mai. urat.winking

| a răspuns:

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!straight facerolling eyes

| a răspuns:

Super tari pozele, dar  asta este Romania in care traim:un jeg total...laughingtrebuie sa ne adaptam... daca nu pot starinii sa se obisnuiasca cu noi, noi suntem obligati sa ne obisnuim cu noi.laughing

| a răspuns:

Ce tari sunt pozelerolling on the floor
No commentrolling on the floor

| a răspuns:

@licurici-facem parte din U. E.
Hai mai bine sa nu ne uitam la altii.

| a răspuns:

Lolita, pozele alea sint facute in India. N-ai vazut ca aia sint indieni? laughing

| a răspuns:

SweetCandy, de ce e trist? Pai n-ai vazut ca toti au masina? MAsina denota un nivel de trai ridicat rolling on the floor tongue

| a răspuns:

Nu am cuvinte in privinta Romaniei