| Cryssbest a întrebat:

Sa presupunem ca ati avea posibilitatea financiara de a merge oriunde. Ce zone ati vizita?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In primul rand as vizita unele zone din tara unde nu am reusit sa ajung(ex.Delta Dunarii, Maramures, o parte din Ardeal...) si apoi Egipt, Irlanda, Grecia si altele, sunt destule locuri in lume ce merita sa fie vazute.

20 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Ce as vizita? Pai... orice colt al lumiilaughing, doar tu ai zis-o! "Oriunde..."

| AndutzaAndu a răspuns:

Pfff... cele mai frumoase locuri din lumelove struck.

| tarziu a răspuns:

Tibetul, in 7 aprilie o intind. Nu am posibilitatea financiara, am luat bani imprumut. O sa trag ca eroul sa dau banii inapoi, dar simt ca trebuie sa fac asta! Vreau, deci POT!

| Cryssbest explică:

Ok, rectifichappy : Ce tara v-ati dori sa vizitati cel mai mult?
P. S. Ma bucur ca ai observat "capcana"!

| 334499 a răspuns:

Deleted by trilulilu89

| Arthur a răspuns:

Zona tinereţe fără bătrâneţe şi viaţă fără de moarte. Şi dacă aş obţine cetăţenia, cu siguranţă aş rămâne acolo.

| Roby67 a răspuns:

Canada pe o durata de 6 luni cu rulota si cu barca dupa mine. Si dupa aia 6 luni Australia cu rulota (fara barca)

| rotrezestete a răspuns:

In primul rand nu posibilitatea financiara te duce in cel mai bun loc. as merge acolo unde nu trebuie sa folosesc resurse financiare. Cu siguranta este un loc neafectat de om.

| Aero a răspuns:

Atunci as vizita Irlanda, pentru inceput.

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Franta. Acolo imi doresc sa ajung. Acolo s-au pus bazele Parkour-ului, acolo... multe chestii ce ma privesc pe mine. si pe locul 2 SUA, deoarece as vrea sa imi perfectionez englezabig grin.

| GeorjackX a răspuns:

As vizita Auschwitz, adica locuri sinistre sau ciudate. Dangerous holidays.

| Cryssbest explică:

@Arthur, exista o "fantana a tineretii" in Bahamas... nu stiu cat e adevar si cat legenda, dar "daca nu ar fi, nu s-ar povesti"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zona Moldovei, ca am auzit ca mandrele is frumoase si focoase.Glumesc! Deci zona Moldovei ca ai ce vizita, mai ales Manastirile.

April
| April a răspuns:

Rusia.

| tita_5552 a răspuns:

Pentru ca tot am pus si eu o intrebare in domeniu, ar fi cazul sa raspund.ca as dori sa vizitez Austria, mai exact zona Salzburgului, pentru ca acest lucru chiar il voi face in luna mai. deci e ceva ce chiar pot sa fac.Am fost acolo in 2008, toamna, asa intrecere si de alte cateva ori, doar am vazut din departare castelul ce reprezinta orasul, pentru ca eram in drum spre Franta, cu autocarul.Tot am dorit sa ajungem acolo, sa vedem inprejurimile pe viu.Altfel, as mai dori sa vad Parisul si Valea Loarei, deoarece am vazut din Franta doar zona Lyon si Chamonix, apoi, Italia., ceea ce ar fi realizabil, asa in timp. Dar daca as avea mai multi bani, as dori sa ajung la Marile Canioane, poate New York, as vrea sa vad, de asemenea, cu avionul, adica pe deasupra, Muntii Himalaya, pentru ca am citit mult despre ei, Rio De Janeiro -statuia aceea imensa a lui Isus Cristos, Cascada Niagara- in general, locuri din acestea celebre, de neuitat.Acestea mi-au venit in minte pe moment, deci pe acestea le-as vedea primele.Asa, locurile de la noi, le-as putea vedea oricand, sunt mai accesibile.

| Klara a răspuns:

As vizita Polonia pentru a 2-a oara, si Grecia happy

| Just kidding a răspuns:

Miami love struck si Paris!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Monaco, Croatia, Canada, Irlanda.In ordinea asta!

| ForteGames a răspuns:

Http://www.turist-inforomania.com/ Cel mai bun site in care prezinta cele mai bine zone! :P

| Чернобыль a răspuns:

Eu m-as duce in Rusia.