| alexalexandrusincerul a întrebat:

Sa spunem ca ati avea de ales intre aceste trei posibilitati pentru a petrece un weekend intr-o statiune, conditiile de cazare din interior difera foarte putin si nu le luam in considerare. Ce ati alege, tineri fiind, intre :1)putin departe de centrul statiunii, fara priveliste, insa cu pret redus 2) putin departe, adica 15 minute, insa cu priveliste foarte frumoasa si pret putin mai mare si 3)In centrul statiunii, pret putin mai mare(ca in cazul celei de a doua variante), insa fara priveliste.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

| Justme79 a răspuns:

Buna important este sa te simți bine contează și locul unde este așezată pensiunea și ce priveliște are dar revin asupra aspectului să te simți în largul tau și cred că restul vine de la sine plus că, contează și cu cine ești happy

| Adry05 a răspuns:

Depinde ce vrei să faci acolo și de ce să fii aproape și în ce constă acel peisaj frumos. eu am o plăcere mereu când merg să-mi iau cazare în afara orașului și să am balcon cu priveliște spre ceva, deci aș merge pe varianta 2. mi se pare rezonabilă, acu depinde și de diferența de preț și cât îți permiți să te extinzi cu bugetu

| mihai69 a răspuns:

Tot doi.