| Samy48 a întrebat:

spuneti-mi si mie o agentie de turism din Bucuresti cu preturi mai putin "piperate".big grin

Răspuns Câştigător
| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Atlassib e cea mai proasta firma inventata vreo data sunt niste escroci, nu incerca la ei.eu am luat teapa, euroline e o frima buna, sper ca ti am fost de ajutor.happy. funda?

4 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

happy vezi ca e in apropiere de Gara de Nord happy o agentie happy nu mai situ sigur pe undehee hee dar o gasesti imediat happy

| Jhonny18Villa a răspuns:

Atlassib este o firma buna happy. Am mers si eu cu eiwinking.

| kas a răspuns:

Poti avea propria agentie de vacante, GRATIS... si cu cele mai ieftine destinatii in toata lumea. Incearca si tu pe www.kas-afaceri.ro apoi scrie-mi la CONTACT, daca te intereseaza

| BeeBee_7929 a răspuns:

Cel mai bine e sa cauti pe net...