| AmorcitoDeSuVida a întrebat:

Eu si colegii mei am vrea sa organizam o excursie de vineri pana duminica si habar n-avem unde... App, stau in Timisoara. Deci sa nu facem mai mult de 5 -6 ore cu autocarul pana acolo... Ceva de vizitat prin vestul tarii stiti?

Răspuns Câştigător
| piktor a răspuns:

Paltinis
sau undeva la munte...thinking
sau la baile felix, apa termala sau bazinele acoperite

4 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

NOi mergem la Sighisoarasmugsmug

| Andreea_1914 a răspuns:

Ati putea merge la Baile Felix. Sau poate in alta tara.

| OnutsaXD a răspuns:

Pai v-ati putea duce la praid in salina, apoi in sovata (se afla in judetul harghita iar sovata in jud. mures in ardeal). Clasa noastra acolo o fost doi ani la rand si e foarte frumos.
sau daca nu uitate printre obiectivele turistice ale banatului :
http://www.ropenet.ro/regiuni/banat/atractii_banat.html

| Psihoyounger a răspuns:

Îţi recomand Sighişoara. Cu renovările făcute în ultimii ani, cetatea arată foarte bine!

Psihoyounger