| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU in cluj sa zicem ca am 1000 de euro intr-o noapte si vreau sa ii stric pe toti cu priteny mei unde as putea sa ma duc bineintales sa fie curve

Răspuns Câştigător
| RMaria31 a răspuns:

Diter, nu stiu daca ai realizat pana acum dar geme tara de curve, cocalari, analfabeti etc Fa tu rost de bani ca se va gasi cu siguranta o curva si cativa "prieteni" care sa-ti manance banii. Ahh ...fii baiat istet ca ma repet iar, geme tara de prosti, cauta o fata care iti place si pleaca impreuna cu ea sa vizitati ceva in afara tarii ( sau in tara ). Ai sa fii mult mai castigat decat dupa o noapte in care te vei imbata ca porcul, vei vomita, iti va fi rau a doua zi si cu ceva noroc nu te vei trezi cu vreo boala venerica laughing)

1 răspuns:
| RMaria31 a răspuns (pentru ):

Multumesc happy