| Tent a întrebat:

Sal TPU, Stie careva daca traficul de camioane pe teritoriul ungariei este deschis?

Răspuns Câştigător
| Inger05 a răspuns:

Restricţii de circulaţie la camioane pe teritoriul Ungariei până duminică noapte
http://www.romanialibera.ro/......96125.html
Excepţie de la aceste restricţii vor face camioanele care transportă animale vii sau produse perisabile.
Raspunsul a fost dat azi 17:03:2013 ora 5:41

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Știu că sunt restricții pe timpul week-end-ului.
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Pana la noapte traficul camioanelor este inchis pe teritoriul Ungariei.

| whattt a răspuns:

Probabil ca nu pentru ca o nins in plin

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Ai uitat sa mai dai funda... poate dai fundul...

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

Scuze... abia acum am vazut fundutza...

| Inger05 a răspuns:

Nu este deschis ca a nins