| LeKu a întrebat:

Sall am si eu nevoie de niste tabere scolare pentru elevi unei clase de a 7a dar n-am gasit nicaieri vreau sa fie ori in tara ori in grecia ori in paris la disneyland de preferat in tara buget maxim de copil /max 200 euro...va rog sa ma anuntati imediat.

Răspuns Câştigător
| SerenaCRK a răspuns:

In strainatate costa mult mai mult decat 200 euro.De exemplu la Paris, cazare inclusa, costa 1800 euro, fara biletul de avion.In schimb la Moeciu Bran, gasesti oferte accesibile, preturi apropiate de 200 euro.Gasesti mai multe info aici :http://www.tabara.branbelvedere.ro/

1 răspuns:
| Calinnebunul a răspuns:

Daca vrei o tabara super meseriasa iti recomandat website-ul asta www.excursielamunte.ro. Pretul e sub 100 de euro si ai o gramada de activitati + instructori, nu trebuie sa faci nimic, se ocupa ei de tot.