| ooAndrewoo a întrebat:

Sall inca o data TPU! de stiti cumva daca in Costinesti sunt oferte ieftine la pensiuni? adica ma refer ca pretul / noapte sa fie undeva la 25-40 lei?

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu gasesti ceva asa de ieftin in Costinesti, cauta intr-o statiune mai ieftina, cum ar fi Eforie Sud sau intr-un sat invecinat (Tuzla). De la Eforie Sud la Tuzla sunt 2 km, si de la Tuzla la Costinesti sunt 8 km.
Acum ca nu-i inca in sezon, poate vei gasi ceva la 35-40, dar mai la vara sigur nu o sa gasesti nimic sub 70 lei.

| KodrutZ a răspuns:

Hahaha, 25-40, buna asta! Pe plaja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25/40? are you kiddi'n me? poate in beci sau in gara la banii astia, eu stiu un prieten in eforie intr-o zona linistita cu 2 camere mari e racoare are baie apa calda non stop si da cu 80 pe noapte deci la jumate din pretu asta tu ce ai vrea? o camera cu toate asteA?

la 25/40 de lei nici in cort nu stai...

| Hevnoraak a răspuns:

Uite găsești aici, suni și stabilești dar așa ieftin cum vrei tu nu găsești nicăieri.Îți urez succes în căutari.
http://www.turistinfo.ro/......nesti.html

Răspuns utilizator avertizat
| zHeArTz a răspuns:

Pe plaja

| adr1ano333 a răspuns:

Servicii turistice, bilete de avion (inclusiv low cost), rezervari hoteluri, vacante si asigurari medicale La cele mai bune preturi.

http://bit.ly/ZQjx2d