| fly_3722 a întrebat:

Sall maine voi pleca la mare si am vazut un reportaj cu o femeia care a fost muscata de un sarpe de 2 m pe plaja din constanta. intrebarea este daca exista serpi in marea neagrabig grin?

Răspuns Câştigător
| andreetgv a răspuns:

Da exista dar departe in larg dincolo de geamandura nu-ti fa probleme de obicei nu ies din apa probabil acel caz a fost exceptie, deci stai calma. fundita?

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Or fi serpi dar nu ai de ce sa te temi de ei pentru ca nu musca cat sunt in apa. poate pe plaja. dar fii si tu atentabig grin

| Reinkaos a răspuns:

Sunt, dar nu sunt veninosi si in nici un caz nu ai sa dai de ei happy

| xlmpq a răspuns:

Exista serpi in larg

si p aia o muscato ca isi alapta copilu si sarpele face orice sa ajunga la lapte happy