| juliannna a întrebat:

ce mai faceti? imi spune si mie cineva de ud pot sa cumpa un bilet la mare pentru vara acesta in 2012? in Bulgaria sau Romania nu conteaza dar sa fie putin mai >ieftin8- plss vreau sa merg cu familia mea care impreuna sutem 2 copilasi si 4 adulti copilasul este verisorul meu de 4 anisori si eu de 12 iar parinti nostri plizz cel mai ieftin bilet pana in 12 mill fundizza

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu stiu daca pot sa iti spun, din motive de publicitate mascata, sau alte chestii, eu iti zic totusi ca exista niste site-uri cu vouchere bune pentru calatorii. Au si TPU unul sus, in linkul de "Oferte". Mai sunt vulping*ro si easydeal*ro. Si altele, dar nu vreau sa supar administratia.