| DjD3liric a întrebat:

cum ajung din obor pana pe calea victoriei sau mai bine pana pe ion campineanu ce mijolace de transport trebuie sa iau

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Iei din Obor troleibuzul 66 si cobori la Universitate.

5 răspunsuri:
| ceaiuldetei a răspuns:

Ai grețuri cu mersul pe jos? : )

Și dacă mergi pe jos ajungi repede și dacă iei metroul. Și dacă ei un taxi, ai să îți iei înjurături. Nu te ia nimeni pentru o asemenea distanță. Iar dacă te ia și nu îi lași mai mult decât face (șpagă), te și înjură.

Iar dacă vrei să iei taxi și nu vrei să fii înjurat, fă o comandă înainte.

Ăștia care au comandă, sunt obligați să te ia și pentru o sută de metri. Altfel îi reclami. : ) Succes.

| DjD3liric explică (pentru ceaiuldetei):

Mai bine merg pe josbig grin
ca e mai sanatosbig grin

| DjD3liric explică:

Deci din bucur obor sector 1 in calea victoriei tot sector1 cei asa de greau

| Ririru a răspuns (pentru DjD3liric):

E greu, ca Bucur Obor e in sector 2. Si iei tramvaiul 1 sau metroul.

| DjD3liric explică:

Gata am reusit sa ajung mersi frumos