| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sp si mie unde as putea merge vara asta puppy dog eyes. Dau Fundaaaa!

Răspuns Câştigător
| blackdragon_7370 a răspuns:

La munte(in Apuseni, Bucegi, Ceahlau), la mare(in Costinesti, Mamaia, Mangalia), la baile Felix, in Sibiu sau Sighisoara, in Maramures, la Praga, in Egipt, la Londra, Paris, in Bulgaria(pe litoralul bulgaresc), in Turgia, Italia(poate Venetia) sau alte tari sau, de ce nu, la bunici. Ai multe variante, depinde ce iti place si bugetul pe care il poti aloca vacantei.

6 răspunsuri:
| DJARUM a răspuns:

In Grecia la Paralia!
Este o statiune foarte frumoasa!

| vasyloiuana a răspuns:

Pey vara asta ai putea merge.la munte, mare, parca cu rolele sau bicicleta...deal daca stai la tara, piscina.etc

Janina
| Janina a răspuns:

Te invit sa vezi Defilelul Dunarii, cu cazanele mici si mari, chipul lui decebal, cetatea trikule, si daca tot esti in zona poti vizita si orasele Orsova(cel mai nou oras de pe cursul Dunarii, dar si cel mai nou oras din Europa) si Dr.Tr. Severin

| Siimo a răspuns:

Daa @Darko are dreptatee si eu am fost in grecia statiune Paraliaa si e absolutt minunat love struck. si nici nu e foarte scumppbatting eyelashes. daca ar fi sa mergi la mare pe litoralul roman ai strica mai multi banii.but it`s you`re choicee :d. Mai poti mergee si la muntee prin bucegii.etc. sau la bai termalee.[ felix, etc.] >big grin

| ScumpikAlyssa a răspuns:

In Bulgaria la mare, este super.

| maradi3 a răspuns:

Cel mai ieftin...du-te in cealalta camera!laughing