| haha12 a întrebat:

vreau sa va intreb :
VOI UNDE ATI MERGE? la Paris sau la roma?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Ambele sunt extraordinare, Roma are o istorie mult mai bogata. Desigur si Parisul merita vizitat dar daca ajungi la Roma incearca sa vizitezi Coloseum, Columna lui Traian, Fontana di Trevi si Vatican-ul. La coloseum poti ajunge rapid din Termini cu metroul de pe linia B sau cu autobuzele cu etaj (ca cele din Londra), sunt autobuze puse la dispozitie special pentru turisti si biletul nu costa mai mult de 10 euro si va face un tur a celor mai importante obiective. Succes

10 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce? ai vizitat toata Romania? ai cu ce face comparatie daca te duci acolo sau te duci ci avionul si nu vezi nimic? eu aleg roma

| haha12 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Da am fost prin toata Romania

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru haha12):

Sunt satul de minciunile mele sau te cred ca si eu mint sau mai mincinos cine te crede

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu aş putea să aleg. Amândouă sunt oraşe frumoase.
Succes!

| Peaches a răspuns:

Oriunde ai merge vei avea de castigat daca stii ce sa vizitezi. Vei deveni mai bogat spiritual fie ca mergi la Roma fie ca mergi la Paris. Depinde pentru cat timp mergi si cat te tin buzunarele.
Have fun!
~Roxetta

| Lavii007 a răspuns:

Roma

| ZambetDeGheata a răspuns:

Paris

| JustArmy a răspuns:

Roma. Pare mai plina de mister si istorie.

| euu2307 a răspuns:

Paris.

| ioanaav a răspuns:

Clar ca la Paris!