| costel121 a întrebat:

ziceti si mie un loc de cazare pe litoral sub 100 de ron,preferabil sa nu fie la bloc, si nu in statiunea Neptun.
Fundita cea mai buna statiute daca aleg unda din cea data de voi! va rog ajutati-ma happy

9 răspunsuri:
| dragosh57 a răspuns:

Salutare, omule cunosc pe cineva care are o casa de vacanta intre mamaia si navodari, e super acolo "tv baie proprie balcon pat dublu frigider la 3 camere, pret sub 100 ron, daca esti interesat iti dau si un numar de telefon happy

| costel121 explică (pentru dragosh57):

Are si poza puse pe internet? sau cum se numeste casa de vacanta?

| dragosh57 a răspuns (pentru costel121):

Poze pe net nu au dar iti spun ca sunt conditii de 3 stele si sunt niste oameni cu bun simt si care incearca sa atraga clientii iti ofera aragaz sa poti gati, incalzi mancarea, eu am fost anul trecut am stat la ei 4 zile si se rugau de mine sa mai stau inca 2 zile la ei si sa nu le platesc, iti dai seama ce oameni cu suflet sunt

| costel121 explică (pentru dragosh57):

Ok ce nume are casa sti?

| dragosh57 a răspuns (pentru costel121):

Am decat un numar de telefon si intrebi pe ei ce conditii are 0730036978 doamna silvia

| xoxolavxoxo a răspuns:

Pai iti recomand Eforie sud ca statiune.
Stiu o vila unde am fost si eu si e frumos acolo, dar problema e ca nu stiu perioada si daca doresti camera dubla sau tripla. Daca imi spui iti dau si preturile si numarul de telefon.

| costel121 explică (pentru xoxolavxoxo):

Te rog niste poze undeva pe net daca stii, duminica seara plec spre mare

| racos a răspuns:

Incearca aici http://www.cazaripelitoral.ro/cazare/Romania si cu siguranta vei gasi ceva sa-ti placa.