| Ga3yC00L a întrebat:

Sall vreau sa ma duc intr-o calatorie imi puteti da niste locati frumoase si sa se incadreze cazarea si drumu in 74 de milioane pentru 2 persoane in afara tarii.

Răspuns Câştigător
| coliflor a răspuns:

Cu cateva sute de euro(700)inchiriezi un apartament pe doua saptamani in Spania la plaja nu stiu exact cat costa drumul.valencia,malaga,benidorm,de vis.vacanta frumoasa.

2 răspunsuri:
| Kitty3D a răspuns:

Spania love struck Monaco & Andaluzia! :X

| maradi3 a răspuns:

La banii astia, in Rep Moldova traiesti ca un pasha...asta daca nu afla "baietii"de suma pe care-o ai! Sigur n-ai doar 69? De milioane?laughing