| Sylvye a întrebat:

Sallutare TPU! Voi ati fost in Londra? Ce v-a impresionat se ce imi recomantati sa vizitez? Si poate imi spuneti si un hotel care are pret accesibil ca de criza?
Multumesc

1 răspuns:
| Anastasiaa a răspuns:

Eu sunt acum in anglia, acum un an am fost in londra acum stau intr-un orasel in nord, numit Spalding. Londra este minunata, iti recomand sa mergi acolo, cele mai frumoase locuri de vizitat sunt London Eye, London Aquarium, big ben, palatul buckingam, in special pe la ora 12, cand se face schimbul de tura la gardieni si este ca un fel de parada big grin. poti sa mergi cu autobuzul acela supra etajat si iti va face turul londrei, mai este un loc nu stiu cum se numeste dar este sproape in mijlocul londrei, imposibil sa nu il vezi, este un oval mare, mare, de sticla, cu multe birouri inauntru big grin. eltceva thinking cat despre cazare, mai convenabil este sa inchiriezi o camera sau 2 (depinde cati sunteti) intr-o casa, ajunge la 85 lire pe saptamana, iar la un hotel, 30 lire pe zi :-s.