| IneedYouAlotBabe a întrebat:

Sally TPU! Locuiesc în Pantelimon și aș dori să ajung în Iași (cu un transport comun desigur). Nu am mers cu trenul deci nu stiu cum e, de la gara de nord București este tren până în Iași? Dacă e o metoda mai simpla va rog v detalii

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avion... Bucuresti Iasi cu Blueair e si mai ieftin si mai rapid decat trenul.

Nu vad de ce ai petrece 8 ore in tren, mai ales vara cand in 45 min poti ajunge

2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Ai 21 de ani si intrebi prostii de astea? laughing mergi frate pe google, scrii "Bucuresti-Iasi tren" si vezi ce optiuni sunt. Nu iti convine, cauti autobuze. Foarte simplu. Ai acolo orele exacte, nu intrebi aici si speri sa iti raspunda careva din amintiri

| AndreiWeisz a răspuns:

Inseamna ca exista trenuri directe si altele unde trebuie sa schimbi. Nu e asa de complicat, in loc sa ii injuri ca la usa cortului, incerci sa folosesti logica.