| anonim_4396 a întrebat:

Saltare TPU! voiam sa merg maine in Europa Park cel din Germania side aceea as dori informati de exemplu cel mai rapid carusel, cel mai inalt, cel mai lungetc. De asemenea daca a fost cineva vreau si impresii sau sfaturi!

Răspuns Câştigător
| DebiiYT a răspuns:

Eu am mers...si nu am cuvinte misto acolo, un fel de Disney Land(am mers si acolo de aia fac comparatie) deci indiferent de timp vei vrea sa te dai in tot ce vezi e un fel de paradis...roolercouster-ele sunt extraordinare, rotile la fel de sus se vede extraordinar deci no sa te distrezi la maxim!

| Zark_Razva_1989 a răspuns (pentru DebiiYT):

Mrs! dar daca poti sa fii mai detaliata pentru ca vreau sa intru in parc si sa stiu ce sa fac exact si unde sa merglaughing

| DebiiYT a răspuns (pentru Zark_Razva_1989):

Pai mai intai mergi in fata intrarii pasesti si intri... laughing glumesc

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

E frumos acolo.