| CezaraEM a întrebat:

A fost careva cu agentia Christian Tour in Israel?

Daca da, cum vi s- a parut? a fost ok, ati fost multumiti de sejurul oferit de acestia?

Sau daca nu, din ce puncte de vedere?

Voi merge si eu acolo prin aceasta agentie, si voiam sa stiu daca a fost totul ok!

Astept raspunsuri, merci, era sa uit, FUNDA

Răspuns Câştigător
| MyssyChrissy03 a răspuns:

Am auzit ca e o agentie buna dar nu am fost personal.

3 răspunsuri:
| whattt a răspuns:

Nu am fost, dar nu am auzit sa nu fie de incredere

| adytzza77 a răspuns:

Auzi am fost in Israel dar cu Eturia Tour ofera servicii exceptionale e al 12 an in care merg cu ei au experienta. Referitor la Israel e o tara periculoasa cu multe rase de oameni e o tara riscanta dar merita vezuta. Bafta

| CezaraEM explică (pentru adytzza77):

Aha interesant!
Eu voi merge curand cu Christian Tour si se pare ca e o agentie buna, multi au zis ca e ok!
Si despre Israel, stiu ca e periculoasa, eu nu prea am vrut sa merg tot din acest motiv, dar parintii si-au dorit sa viziteze acest loc, asa ca nu am avut de ales, nici acasa nu voiam sa raman, ma ofticam prea rau, asa ca!