| JustOneDay a întrebat:

A fost cineva in Mamaia la hotel Savoy? As vrea si eu niste pareri!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| bogabogdan a răspuns:

Dotarile din camere nu sunt de 4 stele: - televizorul si uscatorul vechi de 10 ani cel putin, - aerul conditionat nu racea si facea un zgomot de te speriai; ar trebui verificate si aparatele astea cateodata; - la 4 stele ar trebui sa se schimbe asternuturile la 2 zile si halatele la 3 zile ceea ce nu s-a intamplat; parcarea, - la 4 stele stiam ca trebuie sa ai parcare la cel putin 40% din nr camerelor, ceea ce nu a fost, nu prea iti recomand.

| raisa3 a răspuns:

Da, eu am fost! Este un hotel bun, nu am ce sa zic! Cred ca au si oferte, dar trebuie întrebați. Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

| raisa3 a răspuns:

Da, eu am fost! Este un hotel bun, nu am ce sa zic! Cred ca au si oferte, dar trebuie întrebați. Eu am fost vara asta. A fost drăguț! Sper ca te-am ajutat!