PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

A fost cineva recent, la Milano si Florenta?, cu avion de linie si low cost, ca sa pot compara? Dus-intors, si cu cat inainte se ia biletul, pentru pret best? Deci 4 preturi! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezervarea se face cu cateva luni inainte sau daca esti un tip norocos gasesti bilete LAST MINUTE, asta in cazul unor bilete ieftine.companiile aeriene au afisat un tabel zilnic, chiar lunar cu, cursele pe care le fac pe parcursul unui timp limitat(cca 6 luni-1 an de zile). intri pe oricare site pe care il gasesti si cauta in tabel la rezervari, unele chiar iti specifica de la inceput cand au bilete low-cost.probabil wizzair este mai ieftina, am inteles ca blue-air este destul de scumpa in ultimul timp.intra pe site-ul lor