| Ciprian964335345 a întrebat:

Salut.A mai zburat cineva cu avionul? Pentru mine este prima oara.Ce ma sfatuiti sa fac? Ce sa nu fac? In principiu doresc informatii generale.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa ajungi cu minim 2 ore inainte la aeroport, sa ai toate documentele la tine, sa fii sigur ca bagajele nu depasesc greutatea si sa nu transporti lucruri interzise.

Mai in detaliu... nu stiu ce te ar interesa

| Ciprian964335345 explică (pentru suntserios):

Pe langa mai am nevoie si de altceva la documente ma refer?

| Ciprian964335345 explică (pentru Ciprian964335345):

Pe langa pasaport

| suntserios a răspuns (pentru Ciprian964335345):

Ai nevoie de cartea de identitate / pasaport depinde unde calatoresti si de biletul de avion pe care il iei la check in la aeroport sau il printezi acasa daca ai posibilitatea (la companiile low costa, e cam obligatoriu sa vii cu el printat daca nu vrei sa mai platesti pentru check in )

| Ciprian964335345 explică (pentru suntserios):

Mersi

| Mully a răspuns:

Dacă se prăbușește avionul, să mesteci gumă

| Mully a răspuns:

Ca sa nu ti se infunde urechile