| stelos a întrebat:

Salut allll! Ma poate ajuta cineva ca sa gasesc un slogan potrivit pentru o agentie de turism? Ma tot gandesc de o luna si nu gasesc ceva care sa "loveasca in moalele capului"! Site-ul este www.travels-boutique.ro, deci trebuie sa fie ceva legat de TRAVELS si BOUTIQUE Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Leloluch a răspuns:

Cu Traveles si Botique va incepeti Sejurul Chiar acu. Cred ca ii bun

| evostyle7 a răspuns:

"La TRAVELS BOUTIQUE n-ai cum să faci botic. Avem de toate chiar și pentru buzunarul mic." happy