| khalilmarc a întrebat:

Salut am 16 ani si vreau un atv pentru 2 pers maxim 180 kg si sa incapa undeva un porbagaj mic o geanta sau un ghiozdan sa prinda maxim 100 km pe ora sa nu fie prea mare vreau sa merg cu el el pe camp rar si pe forum normal si cu prietre si roata sa nu fie ca aici http://www.vand-atv.com/......g-trx.html deoarece sa nu ma murdaresc ca ma duc pe camp si ma face praf multumesc cine ma va ajuta si il voi cumpara cu banii mei normal ii voi da 4 euro pe orice retea sa stiti ca nu glumesc ma jur doar daca imi place sa nu fie scump intre 500-1500 de euro pot da si rate sa nu fie second hand preferabil dar dati-mi si aleg eu

2 răspunsuri:
| drakesang0 a răspuns:

Un atv bun nu se da la 500 - 1500 ci la vreo 1500-3000 chiar si la second hang