| FyZz a întrebat:

Am de organizat o excursie cu clasa (sunt a 10) de un weekend. Eu sunt din Pitesti. Si nu stiu unde sa mergem, Sibiu, Brasov, etc. Niste idei va rog? Nu trebuie neaparat sa fie multe locuri de vizitat, cel mai mult vrem sa ne distram. Si o pensiune frumoasa daca se poate.

Răspuns Câştigător
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Iti recomand Brasovul, e foarte frumos.Ai ce sa vezi, cu siguranta si sunt diferite locuri in care poti merge sa faci ceva distractiv cu prietenii.

2 răspunsuri:
| silvipisicutza a răspuns:

Mergeti la Sighisoara, e foarte frumos. Niste colegi de-ai mei au mers anul trecut si toti spun ca s-ar mai intoarce oricand, si dupa parerea mea ai si ce vedea acolo.

| ALGator a răspuns:

Brașov și Sighișoara.