| cristizor a întrebat:

Am nevoie si eu de putin ajutor ca pe mine site-ul de la cfr m-a batut am nevoie si eu de lista de preturi pentru un drum dus-intors pana la mare... e prima oara cand folosesc trenu si nu prea stiu unde si ce sa caut deci putin ajutor? happy

7 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

In ce localitate stai?

| cristizor explică:

PS stau in Bucuresti

| MariusF23 a răspuns:

Eu am cautat pe site-ul CFR-ului ( http://infofer.ro/ ) si am dat peste 54.9 RON cam asa ar fi de la Bucuresti Nord pana la Constanta

| cristizor explică (pentru MariusF23):

Aha dar biletu trebuie sa il iau de azi sau pot sa ma duc maine dimineata si inca ceva 54 ron e dus-intors sau doar dus?

| MariusF23 a răspuns (pentru cristizor):

Biletul e doar dus si poti sa mergi si maine dimineata dar nu stiu daca o sa mai prinzi loc

| cristizor explică (pentru MariusF23):

Eu am gasit pana la urma la ei pe site bilet dus intors 50 ron + 3, 3 ron pentru inchirierea locului sau asa ceva

| MariusF23 a răspuns (pentru cristizor):

Eu am dat pe primul tren care era acolo si era cam dotat si cred ca de-asta era asa scump.