| Înntrebăări a întrebat:

Am niște probleme cu plămânii și in fiecare vara merg in Italia la tratament (aerosol). De obicei daca nu îl fac iarna am probleme nasoale de sănătate. Voiam sa știu daca in acest an as putea merge acolo + sora mea locuiește acolo si ea răspunde de mine (are ceva acte)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Depinde daca in iulie dispare restrictia C19, se zice ca da numai ca trebuie sa devina realitate promisiunea zisa

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt atatea saline in Romania si fac foarte bine plamanilor! De ce nu mergi aici?

| Înntrebăări explică (pentru Salontanul):

Nu îmi face bine salina a spus doctorița. Prima dată acolo a vrut mama sa merg.

| RKBlue a răspuns:

Cel mai probabil da. Deoarece este pentru scop medical cred ca ai nevoie si de o adeverinta...