| Xmen2006 a întrebat:

Salut! Am o skoda octavia 2 2008 și de ceva vreme am observat ca perna dreapta spate este uda. Aveti idee de la ce ar putea fi uda?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca este in apropierea usii, atunci este posibil sa ai problema la garnitura usii (sau geamul nu este bine inchis).
Daca umezeala este spre mijloc, atunci poate s-a varsat ceva (sau este locul ramas dupa cineva udat /transpirat /urinat).
Verifica si garnitura geamului-spate!

| VoidEternal a răspuns:

Cred că sub scaunul din dreapta spate e și rezervorul de combustibil. Poate merita verificat și el deși daca ar fi fost de la el ar fi mirosit.