| Eedytso a întrebat:

Salut, am si eu o problema cine imi poate spune si mie as vrea sa cumpar un bilet de avion de pe wizz-air cu data de 27 decembrie, 10 ianuarie din Bucuresti H.Coanda, Forli, si nu am card ca sa il pot cumpara online, la aeroport oare se poate cumpara in aceeasi zi cu decolarea? adica vii pe 27 in aeroport si avionul decoleaza in aceeasi zi, si deci se poate cumpara in aceeasi zi sau trebuie sa vii cu niste zile inainte? doar ca eu sunt din Pitesti la Bucuresti. cum s-ar putea face?

1 răspuns:
| sunrise009 a răspuns:

Cel mai simplu cauti pe cineva cu card care sa-ti faca rezervarea, completezi cu detaliile tale si doar la plata cu detaliile persoanei care face plata, sau cauti o agentie care iti face rezervare dar ei au si comisioane si te costa mai mult, in ziua plecarii e la risc sa-ti iei bilet, daca nu mai gasesti locuri. iti recomand sa faci rezervarea online cat mai repede, pentru ca e si mai ieftin.