| Victor_Cristian_2000 a întrebat:

Salut, am un site de oferte pentru turism gratuite https://cazare-info.ro
Ma puteti ajuta ca rog cu idei / sugestii pentru imbunatatire?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am zis nicaieri ca nu merg fitrele. Doar ca nu sunt suficiente.

Ma refer la numele site-ului, la domeniu. Te bati in seo cu un domeniu cu acelasi nume.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba numele, mai este un site cu acelasi nume
pune filtre cum trebuie

| Victor_Cristian_2000 explică (pentru suntserios):

Multumesc pentru informatii, m-ar ajuta mai mult daca ati putea sa-mi dati detalii ce fel de filtre ati folosit pe cazare-info.ro (eventual chiar link-ul) si nu a functionat. Eu am facut mai multe teste si merg bine.
La ce nume va referiti (h1, meta), dati-mi exemplu exact la ce va referiti. Doar ca unele nume sunt alese special pentru SEO.
Va multumesc anticipat pentru orice informatie si un weekend minunat!

| Victor_Cristian_2000 explică (pentru suntserios):

Am inteles! Multumesc voi tine cont. Cu numele domeniului e destul de greu de gasit. Stiu si acel site. Dar cum publicul tinta in cazul meu este Ro, e mai ok dominiul.ro
Multumesc! Weekend frumos.

| suntserios a răspuns (pentru Victor_Cristian_2000):

Nu am zis nicaieri ca nu merg fitrele. Doar ca nu sunt suficiente.

Ma refer la numele site-ului, la domeniu. Te bati in seo cu un domeniu cu acelasi nume.

| DovleacTurbat a răspuns:

Subtil, subtil.

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Hai ca-i buna asta: "Cazare București
Nu am gasite nicio unitate de cazare!"
Nu sunt unitati de cazare in Bucuresti? Care, apropo, NU este judet cum ai scris tu. Se afla in judetul Ilfov.
Cu asa erori (si inca nu stiu cate mai sunt) nu vei avea succes.