| boliazulam a întrebat:

Am un zbor pana la Iasi si nu cunosc orasul. Cit timp este de la aeroport in oras, daca se poate sa-mi zicesti si citi km sunt. Daca este transport public, pretul la acesta si la taxi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.aeroport.ro/acces-si-parcare-cu/localizare-si-acces/ Cred ca linia 50 nu mai functioneaza!

| presus a răspuns:

Aeroportul se afla la aproximativ 8 km nord-est de centrul orasului. Cu siguranta exista transport public, insa pretul nu stiu sa ti-l spun.