| TheAnswerMan a întrebat:

Ar costa intrarea la urmatoarele locatii?:
Lacul Rosu
Lacul Sf. Ana
Baile Tusnadului
Cheile Bicazului
si daca ar costa, cam cat ar trebui sa-mi iau la mine?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca n-ai aflat inca, aste NU sunt muzee, ca sa platesti intrarea. Sunt niste forme de relief, respectiv ape, statiune prin care sau pe langa care treci. Deci... putina geografie nu ti-ar strica!

| TheAnswerMan explică (pentru ardnaxur1961):

Geografie stiu dar merg in excursie si nu stiu cat sa imi iau.

| cristina1999 a răspuns:

Probabil ca te referi la locurile de agrement din zona.Depinde ce vrei sa faci; de exemplu pe Cheile Bicazului vei gasi o multime de suveniruri si tonete cu bunatati, apoi pe Lacul Rosu poti merge cu barca (nu stiu exact pretul, parca erau 25 lei), dar vei gasi si acolo o multime de lucruri de cumparat si multe alte distractii. Oricum ai nevoie de 150 lei minim. Distracte placuta!

| Edygame42 a răspuns:

Nu costa ca eu sunt din zona bicaz numai la baile tusnadului nu stiu dar probabil nu costa