| elena_8069 a întrebat:

Salut,

Ar putea cineva sa imi spuna cum si unde pot sa gasesc cazare ieftina la munte in statiunile renumite? Nu am mai fost niciodata pana acum. Planuiesc sa ma duc imediat dupa revelion timp de minim 5 zile maxim 10, dar problema este ca vreau sa ma mai duc cu alte 3 persoane, deci cu mine un total de 4 persoane. Vreau sa le fac o surpriza celor din familia mea si sa platesc eu cazarea, tocmai de asta am nevoie ca cineva sa ma ajute si sa imi recomande cel mai mic pret posibil si cea mai buna oferta pe care o pot gasi. Va rog mult mult! Acord fundita happyVa multumesc!

2 răspunsuri:
| XxXFBIXxX a răspuns:

Pai cam in loc ai vrea sa fie cazarea? ce oras?

| elena_8069 explică (pentru XxXFBIXxX):

Pai ma gandesc la statiunile renumite, cum ar fi: Sinaia, Poiana Brasov, Predeal, Busteni si poate Bran. Eu sunt din Constanta, deci astea ar fi cele mai aproape de mine. De oras nu stiu exact, as vrea aproape de statiuni sau chiar in statiuni, adica sa nu fie distanta prea mare... Sincera sa fiu, nu am prea mare habar in leg cu chestia asta pentru ca nu am fost niciodata big grin Tocmai de asta am si postat intrebarea aici, poate ma ajuta cineva care a mai fost in locurile astea si stie...