| bogdanbrunetu96 a întrebat:

Salut
As dori sa stiu cum este sa lucrezi pe litoral.
As dori sa stiu in ce conditii se lucreaza pe litoral, cam cati bani se fac intr-un sezon.
As dori sa comenteze doar persoanele care au avut aceasta experienta.

1 răspuns:
| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Depinde ce vrei sa lucrezi.
Am lucrat vara trecut la impartit sezloange. Faceam 50 de lei pe zi + 10-30 lei spaga.Conditiile sunt relativ ok.Incepeam dimineata la 6 si la 4 dupa amiaza terminam doar ca puteam sa plec undeva daca voiam (bine, sa plec 10-20-30 min nu de tot).
In schimb daca lucrezi intr-o statiune aglomerata nu o sa iti placa.Am lucrat la Erorie S si in anumite zile veneau o gramada de clienti si trebuia sa alerg pe toata plaja im continuu.
Sper ca te.am ajutat