| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Salut, as vrea sa merg intr-o excursie individuala de 2 zile cu familia (eu, sotia, un baiat de 6 ani si o fetita de 1 an si 7 luni) ce locatii sau statiuni recomandati in Romania, pentru data de 30.05 -31.05.2020?!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna ca sunt inchise hotelurile. Doar daca mergi pe la bai pe undeva

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In perioada asta, nu este deschis nimic. Te poti deplasa cu masina dimineata si intoarce seara, dar cu mancare la pachet.

| sierra1 a răspuns:

Cică de la 1 iunie e permis a sta la hotel ca turist

| Justme79 a răspuns:

In zona Moeciu este foarte plăcut și frumos sau chiar langa Bran aproape de castel recomand cu drag happy