| Aditzaaaa a întrebat:

Salut.As vrea sa-mi recomandati un parc de distractii acvatic in Bucuresti dar sa fie acoperit, pentru ca vreau sa merg in week-end, dar o sa plouasad. Sau in Brasov, dar tot acoperit, din cate am inteles stiu unul in Brasov, Aqua Magic Park si este si afara si acoperit. Daca se poate ati putea sa-mi spuneti si niste preturi?!
Funda cele mai bune raspunsuri :*!

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Wather parc dar nu e in Bucuresti e in Otopeni, joia e intrare libera

| Marlanu_1515 a răspuns:

Sal aditzza in brasov am fost la paradisul acvatic dar am fost cu clasa si ne-a facut reducere si am platit 20 lei toata ziua pentru copii iar adultzi nu stiu. pot sa iti spun ca ie ffff super acolo la brasov topogane,saune, jacuzy, restaurant.iar in bucuresti stiu decat pe cel de la otopeni. BaFtA la balaceala.

| Felicitari a răspuns:

In brasov stiu doar paradisul acvatic care la adulti e 30 lei 2 ore si 50 lei o zi/ la copiii nu stiu