| ChiukiuHamsler a întrebat:

Salut! As vrea sa petrec o vacanta in Grecia sau Turcia, dar nu am idei unde, daca stiti unde este o plaja superba, cu hoteluri pe plaja si cu allinclusive ar fi excelent, dar sa fie accesibil drumul din Romania pana acolo.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tot la o agenție de turism rezolvi asta. Vrei recomandări sau știi tu mai bine?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceea ce vrei tu îți rezolvă o agenție de turism.

| MihaelaDart a răspuns:

Grecia nu este pentru All-Inclusive, sunt atatea taverne unde se mananca foarte bine. Turcia este pentru All-Inclusive sunt cunoscuti pentru asa ceva.
Pentru inceput iti recomand peninsula Halkidiki pe bratul Sithonia. Poti opta pe un hotel care are inclus doar micul dejun si restul recomand sa mananci la taverne. Recomand Ta Vrahakia in Sarti. Acolo ai destule plaje chiar si peste drumul hotelului.