| Demo_Cristi_1987 a întrebat:

Aveti vreo recomandare pentru o saptamana de ski in Italia? Statiuni, hotel, etc.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, in lista de mai jos o sa iti dau cele mai bune statiuni si hoteluri din Italia pentru ski fara a te deranja sa cauti pe nu stiu ce site:

-Quadrifoglio Hotel ( Hotel cu Internet Wireless, fara transport )
-Hotel Bacher ( Hotel cu Internet Wireless, fara transport )
-Residence Due ( fara transport )
-Grand Hotel Mirusina ( Hotel cu All Inclusive )
-Hotel Montana ( fara transport )
-Hotel Garni Moon ( fara transport )
-Cristallo Hotel ( Hotel cu Internet Wireless, fara transport )
-Medil Hotel ( Amenajat cu teren de joaca pentru copii, fara transport )

Aceste recomandari au fost pe baza celor mai bune preturi si accesibile! Cu placere!

2 răspunsuri:
| Drsss a răspuns:

Salut! Vezi aici : http://www.skimania.ro/ski-Italia.html
Alegi statiunea dorita si acolo ai si hotel/apartamente. Concediu placut!

| Demo_Cristi_1987 explică:

Multumesc amandurora.