| Diana_5031 a întrebat:

Care dintre voi a fost la hotel Panorama *** in Albena (Bulgaria)? Spuntei-mi si mie niste pareri! Cum a fost? V-a placut? etc

Răspuns Câştigător
| AnishM a răspuns:

Salut! Eu am fost anul trecut la hotelul Elitsa ***, tot din Albena si inainte sa cumparam biletele m-am informat despre hotel pe un site. Uite, uita-te pe site-ul asta, pentru ca sunt niste pareri care te pot ajuta: http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=panorama--albena&id=1857.

1 răspuns:
| Allxy a răspuns:

Buna! Da, e ok! iti recomand, eu am fost anul trecut e super, vacanta placuta!