Întrebare recomandată | Emily990 a întrebat:

Cat costa un bilet tur-retur Bucuresti-Dortmund, plecarea de pe Otopeni?

7 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Până în 300 de lei.
Depinde de ziua în care cumperi biletul, dacă îl cumperi în avans sau pe loc, depinde de ce bagaje ai, etc.

| alexs99 a răspuns:

Un bilet tur-retur pe ruta Bucuresti-Dormund costa in jur de 100 de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce? Avion, autocar, tren?

| Emily990 explică (pentru anonim_4396):

Daca am zis cu plecarea de pe Otopeni, era clar ca cu avionullaughing.

| rocket a răspuns:

Poti sa ceri oferte aici: http://www.idealtour.ro/rezervare-bilete-avion
Asa afli mai multe preturi de la mai multe companii aeriene si poti sa te orientezi.