| AboutWhat a întrebat:

Salut, caut si eu o cabana in zona Moldovei, as vrea sa fie departe de societate si la un pret de circa 1500 pe 2 nopti, ma poate ajuta cineva pe aceasta cale? Am nevoie de ea pana in Craciun, nu pot specifica o data anume deoarece nu sunt mare fan al controalelor si al amenzilor.
Dau funda, thx

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la Galați la Suceava este tot zona Moldovei. La acel preț găsești oriunde.

| Ciprian09 a răspuns:

Incearca zona P.Neamt,si imprejurimi, o sa ti placa, gasesti cabane, fara problem! bafta!

| terraplanagemdovaulda a răspuns:

4Travel